Alışveriş Çantanızda Ürün Bulunmamaktadır
TR TR

Sitemizde satılan kişiye özel ürünler hariç tüm ürünler, 14 gün boyunca para iadesi ve ürün değişimini içeren memnuniyet garantisi altındadır.

İade ve Değişim Koşulları

Aşağıdaki yönergelere göre yapılmamış ve sitemiz üzerinden iade adımları tamamlanmamış iadelerde sorumluluk kabul edilmeyecek ve geri ödemesi gerçekleştirilemeyecektir.

 • Ürünün tekrar satılmasına mani olacak, ürün ambalajında herhangi bir bozulma, yırtılma, tahrip, kullanılma (herhangi bir çizik, karalama, leke, giyildiğine veya kullanıldığına dair bir iz, parfüm, losyon, ağır koku ya da iz bırakacak deodorant lekesi, kozmetik ürünleri lekesi ya da tadilat yapılmış olması) gibi durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilmemesi durumunda, ürün iadesi alınamamakta ve bedeli iade edilememektedir.
 • Ürünlere bakmak ve denemek amacıyla ambalajını açabilirsiniz. Ancak iade ya da değişim durumunda orijinal ambalajı, ürünün bütün parçaları ve aksesuarlarını eksiksiz olarak göndermelisiniz.
 • Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz bir ürün var ise geri gönderilmelidir.
 • Aksesuar ve abiye grubu ürünlerde niteliği itibari ile değişim yapılamamaktadır.
 • Değişim veya iade yapılan ürünün faturası tüm nüshaları ile birlikte gönderilmediği taktirde iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır.

Yukarıdaki şartlara uygun olan, kişiye özel ürünler hariç tüm ürünleri, 14 gün içerisinde koşulsuz iade edebilirsiniz.

İade Adresi

HERRY ONLINE MAĞAZA DEPO
Yeşilce Mah. Diken Sok. No:4 Kat:1 Kağıthane / İstanbul

Değişim ve İade Seçenekleri

Değişim veya iade işleminizi aşağıdaki seçeneklerden birini seçerek yapabilirsiniz:

Online Mağaza Kredisi: Ödeme yaptığınız toplam ücretten, kargo, hediye paketi ve diğer masraflar düşüldükten sonra kalan miktar, HERRY hesabınıza kredi olarak aktarılır. Online mağaza kredinizi herhangi bir zamanda alışverişlerinizde nakit olarak kullanabiliriz.

Para İadesi: Ödeme yaptığınız toplam ücretten, kargo, hediye paketi ve diğer masraflar düşüldükten sonra kalan miktar kredi kartınıza veya banka hesabınıza aktarılır. Eğer alışverişte kazanılan hediyeler varsa, bu hediyeleri de iade edeceğiniz ürün paketiyle birlikte göndermelisiniz.

Ürün Değiştirme: Satın aldığınız ürün beğendiğiniz farklı bir ürünle değiştirilebilir. Kişiselleştirilmiş ve Özel Üretilmiş Ürünler: Kişiselleştirilmiş veya özel olarak üretilmiş ürünlerin iadesi maalesef kabul edilememektedir.

Kargo Ücretleri

 • Teslimat sırasında hasar görmüş, kusurlu, farklı veya eksik bir ürün sebebiyle gelen iade işlemlerinde, kargo ücreti HERRY tarafından karşılanmaktadır.
 • Bu durumlardaki iadelerde iade edilecek siparişi, teslimatın yapıldığı gün içerisinde kargo şirketine teslim ederek tarafımıza e-posta ile bilgi vermelisiniz.
 • Sipariş edilen bir ürünün (iade koşullarına uygun olmak şartı ile) iptal ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti tarafımıza ait olacaktır. Birden fazla değişim işlemi yapılması durumunda kargo ücreti size ait olacaktır.
 • İade ve değişim işlemlerinde Aras Kargo ile gönderim yapılması gerekmektedir, aksi takdirde kargo ücreti tarafımızca karşılanmayacaktır.

Hasar Görmüş veya Kusurlu Ürünler

 • Siparişinizi teslim aldığınız sırada, kargo yetkilisinin yanında paketinizi açarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.
 • Ürün teslim edilirken kutusunun açılmış olup olmadığı hususunu tutanakta belirtmeli, siz ve kargo görevlisi mutlaka tutanağı imzalamalısınız. İşlemlerin hatasız ve kısa sürede yapılabilmesi için size gönderilen sipariş onay e-postasındaki sipariş numarasını, e-posta adresini ve telefon numarasını, müşteri hizmetlerimize bildirilerek durumu anlatınız.
 • Böyle bir durumda ek kargo ücreti ödemeden, dilerseniz sipariş verdiğiniz tüm ürünleri iade edebilirsiniz. İade işlemini, tutanağa, teslim edilen ürünleri kabul etmediğinize dair bir not ilave ederek gelen kargo görevlisine teslim ederek yapabilirsiniz.

Değişim ve İade Süreci

 • HERRY tarafından onay alınmadan yapılan değişim ve iadelerde, işlemin gerçekleşmesi garanti edilmemektedir.
 • Değişim ve iade işlemi gerçekleştirmek için Hesabım - Siparişler sayfasında ilgili siparişi İADE ET butonuna tıklayarak iade veya değişim sürecini başlatabilirsiniz.
 • Öncelikle iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri seçiniz.
 • Bu ürünleri iade etme veya değişim yapma nedeninizi kısaca belirtiniz ve İADE TALEBİ GÖNDER butonuna tıklayınız.
 • Talebiniz işleme alınarak müşteri hizmetleri yetkililerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
 • Değişim yapmak istediğiniz ürünler 2 iş günü sizin için ayrılmaktadır. Bu süre içinde kargoya teslim edilmeyen değişim işlemlerinde ayırttığınız ürünle değişimin gerçekleşmesi garanti edilmemektedir.
 • Değişim ve iade işlemlerinde paketinizi Aras Kargo ile gönderdiğinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. Aras Kargo haricinde farklı bir kargo şirketiyle karşı ödemeli olarak gönderilen paketler teslim alınmamaktadır.
 • Aynı siparişte birden fazla değişim işlemi yapılması durumunda kargo ücreti size ait olacaktır.

Hediye İadeleri

Hediyelerinizi teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Hediyelerinizin geri iade edilebilmesi için iade ve değişim koşullarına uygun olması gerekmektedir.
Tarafımızdan onay verilmeden iade edilen hediyeler kabul edilmez. Lütfen aşağıdaki adımları takip ederek iadeniz için onay alınız.

 • Müşteri hizmetlerimize hediye iade sebebinizi ve hediyenizi sitemizden satın alan kişinin ismini içeren bir e-posta gönderiniz.
 • Müşteri hizmetlerimiz tarafından size en kısa sürede e-posta yoluyla iade yönergesi ve onay numarası gönderilecektir.
 • E-posta içerisinde belirtilen iade yönergesini takip edip ürünü aynı e-posta içerisinde belirtilen adrese kargolayınız. İadeniz elimize ulaştığında e-posta yoluyla hediye çekiniz size ulaştırılacaktır. Hediye çekinizin miktarı, ürün fiyatından kargo bedeli düşüldükten sonra kalan miktar olacaktır. İade hediyeler için doğrudan para iadesi yapılamamaktadır.