Alışveriş Çantanızda Ürün Bulunmamaktadır
TR TR

TULUM MODASI

İÇERİKLER

Tek parça kıyafet denildiğinde elbiselerin tahtını sallayacak kadar ön planda olan ve fazlasıyla iddialı bir tarz sergileyen tulumlar, pantolon ve elbise tutkunlarının buluşma noktasında durarak her iki tarzın en çarpıcı yönlerini karakterine yansıtıyor. Son zamanlarda iyice yükselişe geçen tulum modası, gece şıklığının olduğu kadar gündüz şıklığının da parçası olurken,  tarzında yakaladığı farklılıklarla yeri geldiğinde klasik, yeri geldiğinde casual ya da modern bir görüntüye kavuşabiliyor. Bu da kadınların kalbini fethetmesini sağlayan en önemli etmenlerden biri oluyor. Bir diğer önemli etken ise yaydığı yoğun feminen enerji ile cazibesini en üst noktaya çıkarması ve stiline önem veren kadınların çekim alanına girmesi.

Tulum modasını gündüz tarzınıza uyarlamak istediğinizde sezonun trendy parçası olan kısa paçalı tulumları seçip, onları casual sneaker ya da loafer tarzı ayakkabı modelleriyle ve sezonun bir diğer modası olan bomber ceketlerle tamamlamayı deneyebilirsiniz. Modern bir görüntü yakalayan bu kombinlerin tarzını değiştirmek için bootie’lerden, topuklu ayakkabılardan ve deri ya da kaşe ceketlerden yardım alabilirsiniz. Daha uzun ve ince görünmenizi sağlayan hafif bol paça tulumlar da kumaş seçimine ve modeline göre ofis şıklığında da özel bir davette de tercih edilebilirken aksesuar seçimlerindeki farklılıklarla tarzında ufak oynamalar ve değişimler yapmak mümkün.

Boru ve dar paçalı tulumlar da benzer bir etkiye sahip olurken gece şıklığının parçası olan tulumlar, ışıltılı detayları, çarpıcı kumaşları, renkleri ve dekolteleri ile gece elbiseleriyle yarışacak bir stil sergiliyor. Hem çoğunluktan ayrılmanızı sağlayan hem etkileyici bir duruş sergileyen bu tulumlar, herkes tarafından ilgi görürken sizi gecenin en şık kadını yapacak kadar iddialı bir tarz taşıyorlar. Kısacası tulum modasını, gardırobunuza eklemek istediğinizde bundan kesinlikle pişman olmayacak ve çabasız şıklığın bir ürünü olan bu tek parça kıyafetlerle rahatlığın, şıklığın ve tarzın keyfine varacaksınız!