Alışveriş Çantanızda Ürün Bulunmamaktadır
TR TR

ŞIK VE RAHAT!

İÇERİKLER

Casual sneakerlar artık hayatımızın her noktasında büyük bir yer kaplıyor! Aklınıza hiç gelmeyecek kombinlerin bile yıldızı olmayı başaran sneaker’larla cool bir tarza kavuşabilir ve bu konforun ve tarzın nasıl büyük bir alışkanlık yaptığını fark edebilirsiniz. En ciddi ofislere bile sıçrayan sneaker trendini beyaz, siyah ya da nude tonlarının dışına çıkmadan kombinlerinizin parçası yaparsanız bu tarzı neredeyse 365 güne uyarlayabilirsiniz. Pileli eteklerden maksi eteklere, skinny pantolonlardan kısa paçalı tulumlara, mini elbiselerden desenli midi elbiselere kadar neredeyse gardırobunuzdaki çoğu parça ile uyum yakalayabilen sneakerler, bu işi nasıl yapacaklarını iyi biliyorlar.

Jean sneaker gibi tek düze, sıkıcı çiftlerden kurtulup zincirlerinizi kırmanın tam sırası; üstelik hem sezonun trend alarmı buna izin veriyor hem de sizin özgür ruhunuz! Moda görevimizi öğrendiğimize göre şimdi sırada bu tarzı günlük hayatımızın farklı noktalarına nasıl uyarlayacağımız var; kolaydan başlarsak öncelikle hafta sonu stiline kısa bir göz atabiliriz. Hafta sonu zaten rahat bir tarzla özdeşleştiği için casual sneakerlar adeta bu günlerin kraliçesi olarak ayrı bir önem taşıyor; ama hafta sonunda sneakerınız ile fark yaratmak için öncelikle renkli, sportif ayakkabı modellerinden ve jeanlerden uzak durmalısınız. Kapri pantolon ya da hippi tarzı eteklerden yardım alıp, stilinizi farklılaştırdığınızda dikkat çekici ve iddialı bir tarza kavuşabilirsiniz. Peki daha riskli olan iş günlerinde nasıl bir rota çizmek gerekiyor kendimize?

Stil sahibi sneakerler artık takım elbiselerin altına bile giyilebildiği için sınırlarınız aslında düşündüğünüz gibi dar değil! Mesela diz altında biten deri eteğinizi, düz bir bluzla ve aksesuarlarla kombin yapıp snearkerınızı öne çıkarabilir; sezonun modası hafif kısa paçalı tulumları beyaz tabanlı casual sneakerınız ile tamamlayabilir ya da favori elbisenizin boyfirend blazer ceket ve sneaker ile ne kadar şık durduğunu fark edebilirsiniz. Bu tarzda çanta kullanımı da önemli bir ayrıntı olduğundan dolayı boyundan geçen, uzun askılı modeller ya da tote çantalar hem modern bir görüntü oluşturacak hem de sneakerlar ile dengeli bir tarz yakalamanıza yardımcı olacak! Bu nedenle sneakerınız ile uyumlu olacak çantayı seçerken ayrı bir özen göstermeye dikkat etmelisiniz.

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ