Alışveriş Çantanızda Ürün Bulunmamaktadır
TR TR

MAKSİ SEÇİMLER

İÇERİKLER

Maksi elbise ve etek trendinin geldiği noktaya baktığımızda neden bu kadar popüler olduğunu düşünebilirsiniz; ama bir kere onun konforuna ve keyfine vardıktan sonra bu soruyu aklınıza bile getirmeyeceğinize eminiz! Modern duruşuyla yaz aylarında yakaladığı hakimiyeti kış aylarında da devam ettiren maksi etek ve elbiseler, sandaletlerden çizmelere geçiş yaparken sonbahar-kış stilinin favori parçası olmayı da başarıyor! Kimi zaman desenlere bürünüp bir hippi etkisi ile karşımıza çıkan, kimi zaman siyahlar içerisinde rocker tarzına ulaşan, kimi zaman yırtmaçlı ya da asimetrik silueti ile modern bir çizgi sunan maksi modası her tarza uygun modelleriyle baştan çıkarıyor.

Farklı yer ve zamanlara ayak uydurarak neredeyse her ortamla kusursuz bir işbirliği yapan bu özel parçalar, bir yandan sizin tarzınızı yansıtmayı başarırken diğer yandan da gideceğiniz yerin en stil sahibi kişisi olmanızı sağlıyor. Durum böyle olunca sizin de gardırobunuza en az bir iki model maksi parça eklemeniz gerekiyor tabii ki. Maksi elbiseler tek parça olması nedeniyle kolye, fular, kemer gibi birkaç aksesuar ile zenginleştirilip üzerine bir ceket atarak tamamlanabileceğinden aynı zamanda çabasız bir şıklık da sunuyor. Hem elbisenin hem de sizin tarzına göre ister çizmeyle, ister stilettoyla, ister sneaker ya da babetle kombin yapabileceğiniz maksi elbiseler, aynanın karşısına geçtiğinizde sizi mutlu bir yüzle buluşturmayı garanti ediyor.

Aynı şekilde maksi etekler de benzer bir etkiyle donatıldığından stilinizde güçlü bir rol oynaması gereken parçalar arasında yer alıyor. Gömlekle, bluzla, trikoyla, tişörtle beraber kombinleyebileceğiniz maksi etekler, işe giderken de, arkadaşlarınızla yemeğe çıktığınızda da, bir açılışa katıldığınızda da giyebileceğiniz kurtarıcı parçalardan biri olduğundan önemli bir göreve sahip.

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ